martes, 20 de febrero de 2018

Паломництво до Фатіми


25 березня 2018 року (традиційно кожного року у п'яту неділю Великого Посту) Вікаріат Португалії та Галізії Константинопольського Патріархату організовує паломницьку поїздку до Фатіми. З усіх куточків Португалії православна громада з'їжджається на святе місце, щоби спільно помолитися Богу, випросити у Всевишнього прощення гріхів та миру для світу. Парафії регіону Algarve також готуються до поїздки.

Паломництво розпочнеться у суботу 24 березня 2018р. о 8:00 ранку із парафії Покрови Пресвятої Богородиці міста Lagos. До цього паломництва включено також і молитовний візит до містечка Batalha, що неподалік Фатіми, де знаходиться Трьохсвятительський Православний монастир Константинопольського Патріархату. Ця святиня лише розпочинає свій розвиток, тут лунає ревна,щоденна монаша молитва ієромонаха Ювеналія. Приймаючи участь у цій паломницькій поїздці всі матимуть змогу прилучитися до великих молитовних трудів, внести лепту для розвитку православної святині. Вечірнє Богослужіння тут очолить ієромонах Ювеналій, де бажаючі зможуть приступити до Таїнства Покаяння (сповіді), подати записки за здоров'я та упокій, в монастирській іконній лавці придбати іконку чи духовне видання для молитовно-духовного розвитку та інше.

У неділю 25 березня у Фатімі о 10:00 розпочнеться Божественна Літургія, де паломники зможуть прийняти Святе Причастя, засвітити свічки за здоров'я та упокій, помолитися та принести подяку Господеві.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цій паломницькій поїздці на славу Божу та спасіння душі.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:

938681101 — отець Руслан;
967363259 — отець Іван.